Hopeatabbyvalkea

Hallitus

Puheenjohtaja
Ilmoitusmyynti
Terveystyöryhmä
METTIS-lehden päätoimittaja

Jutta Välimaa
Palmusalonkuja 5
01760 VANTAA
Puh. 0400 946023
valimaa.jutta@gmail.com

Sihteeri
Palkinnot

Elli Kaukiainen
Raja-ahteentie 445
25160 TUOHITTU

Puh. 0440 198 866
siniidan@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Jäsenasiat ja jäsenrekisteri

Johanna Vuoltee
Kuunsäde 2 c 35
02210 ESPOO
Puh. 040 730 4341
johanna.vuoltee@welho.com

Rahastonhoitaja

Anneli Kotola
Markkinatie 15 C 26
00700 HELSINKI
Puh. 040 835 8021
anneli.kotola@luukku.com

Rotuinfo
Pentuvälitys

info@norjalainenmetsakissa.fi

Kansainvälinen yhteistyö

Kaisa Savolainen
Puh. 050 362 6260
lolcats.cattery@gmail.com

Rotupöytä

Jenni-Riikka Wacklin
Puh. 040 554 5523
wackje1@gmail.com

Terveystyöryhmä

Päivi Mustonen
Tanhukuja 2 c as 12
21420 LIETO
Puh. 041 506 7344
paivi.mustonen@gmail.com

Hallituksen varajäsen
Esittelynäyttely

Kati Nieminen
Puh. 040 776 1395
kati.nieminen@pp3.inet.fi

Hallituksen varajäsen

Jarno Mustonen
jarnomustonen@hotmail.com

METTIS-lehteen tuleva aineisto
 

 

Mettis-lehteen tulevia juttuja, kuvia yms. voi lähettää toimituskunnalle osoitteeseen:

mettis@norjalainenmetsakissa.fi

Terveystyöryhmä
(FIFe rotuneuvosto)

Sari Sinkko (hall. ulkopuolelta)
Rummuntie 342, 54410 YLÄMAA
Puh. 0400 599 947
sari.sinkko@pp.inet.fi

Terveysrekisterin ylläpito

Henriikka Neittaanmäki (hall. ulkopuolelta)
Tilanhoitajankaari 14 C 44
00790 HELSINKI
Puh. 040 717 6192, soitot iltaisin!
henriikka.neittaanmaki@gmail.com

PawPeds-yhteyshenkilö
Kotisivujen päivittäjä
Henna Raudaskoski (hall. ulkopuolelta)
Puh. 050 338 9358
raudaskoski@gmail.com

Kotisivujen layout
 

 

Marika Lahti (hall.ulkopuolelta)
Puh. 045 671 6446
marika.lahti@surok.fi

 

 

© Norjalainen Metsäkissa Ry
Perustettu 1989
Lisätietoja osoitteesta info@norjalainenmetsakissa.fi
Web-design Marika Lahti